O nas

Kształcimy dzieci i nastolatków, dając im szansę na lepszą przyszłość. Jako inżynierowie, edukatorzy i pasjonaci nauki wykorzystujemy pełne możliwości robotyki i druku 3D. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy w najlepszych firmach i na najlepszych uczelniach w Polsce. W Cbox poszerzamy horyzonty i udowadniamy, że nie ma lepszej zabawy od nauki, dzięki której można zmieniać świat.
Jeżeli chcesz lepiej poznać Cbox, zobacz wywiad z twórcami projektu!

Witaj w świecie Cbox, gdzie kreujemy przyszłość świata i młodego pokolenia.

Wiedza jest ograniczona, ale wyobraźnia poszerza jej granice. A kto ma najwspanialszą wyobraźnię, jeśli nie dzieci i młodzież?
Pozwólmy im ją wykorzystywać!

W Cbox tworzymy płaszczyznę, dzięki której wszyscy mogą uwolnić swoją naturalną ekspresję.

Za pomocą druku 3D uczymy tworzyć rzeczy, które są nie tylko piękne i nowatorskie, ale przede wszystkim praktyczne. Jeżdżący pojazd? Latający dron? Ramię robotyczne? Wszystko jest możliwe, dzięki drukowi 3D i rozbudowanej infrastrukturze Cbox, którą chętnie się dzielimy.

Dajemy platformę edukacyjną i dziesiątki tysięcy unikalnych klocków, które stwarzają nieograniczone możliwości twórcze. Za ich pomocą można zbudować wszystko, włącznie z elementami inżynierskimi, które mogą być wykorzystywane w przedmiotach codziennego użytku, choćby w samochodzie.

Ilekroć mówimy o Cbox, kierują nami pozytywne emocje, bo widzimy, ile korzyści mogą otrzymać dzieci i młodzież. Jesteśmy kompletnie pochłonięci wizją lepszej przyszłości dla młodego pokolenia.

A Ty?

Każdy z nas przeszedł tradycyjną ścieżkę systemu edukacji. Każdy z nas wie, z jakimi problemami borykają się uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrektorowie szkół. Rozwiązaniem tych trudności jest Cbox.

Weźmy głęboki wdech.

Podejmij decyzję, która będzie najlepsza dla Twoich dzieci, uczniów i całego młodego pokolenia.

Zespół CBOX

Adam Liberacki

założyciel

Założyciel Cbox, z którym jest związany od 5 lat, a także współzałożyciel firmy z branży lakierniczej. Prywatnie miłośnik motoryzacji, a także pasjonat wspinaczki, którą czynnie uprawia.

Remigiusz Nowacki

współzałożyciel

Z projektem Cbox związany od początku jego istnienia, w którym kreował rozwiązania edukacyjne. Obecnie doktorant pracujący nad zaawansowanymi materiałami funkcjonalnymi.

Jakub Deryng-Dymitrowicz

partner marketingowy

Doświadczony i kreatywny partner biznesowy cbox. Zapewnia wsparcie od strony marketingowej oraz brandingowej. Prywatnie tata Zuzi i Hani, miłośnik podróży i sztuki.

Marcin Kubit

partner sprzedażowy

Wieloletni manager z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu dużymi spółkami. Cbox wspiera od strony strategii biznesowej oraz sprzedażowej. Prywatnie entuzjasta projektów DIY oraz starych samochodów.

Maciej Liberacki

partner operacyjny

W zespole Cbox odpowiedzialny za sprawy operacyjne i logistyczne. Doświadczony specjalista ds. Logistyki i transportu. Pasjonat aktywności fizycznej, w szczególności jazdy na rowerze.