Oferta dla Ciebie

Jeżeli się uczyć, to tylko poprzez zabawę. Jeśli się bawić, to tylko w wartościowy sposób. Modele bazowe Cbox czekają, aż je zbudujesz, a potem zaczniesz niekończącą się zabawę! Przygotowaliśmy dla Ciebie elementy konstrukcyjne, tablicę do nauki mechaniki i robotyki oraz ramię robotyczne. Niebawem pojawi się również pojazd wyścigowy, koparka, dron, łazik marsjański i kto wie, co jeszcze?

Masz jakiś pomysł? Może nas zainspirujesz?

Nasza oferta jest skierowana dla dorosłych oraz dzieci, które pod nadzorem pełnoletnich osób, mogą rozwijać w sobie umiejętności inżynierskie oraz konstruktorskie. 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało wynalazcą i dobrze się bawiło?

Dzieci

Treści edukacyjne i materiały uzupełniające

Dzięki Cbox każdy może zostać konstruktorem i inżynierem. Łączymy zabawę z nauką, dlatego udostępniamy treści edukacyjne i materiały multimedialne! Dzięki autorskim podręcznikom dowiesz się, jak zbudować dowolny model pojazdu i zyskasz wiedzę w zakresie: elektryki, elektroniki, druku 3D, mechaniki czy inżynierii. To bezpośrednia droga do zdobycia wiedzy z obszaru STEM!

Czego konkretnie nauczysz się z materiałów edukacyjnych?

Podstawy elektryki i elektroniki

poprowadzą Cię przez fascynujący świat, w którym główną rolę odgrywa prąd, mikrokontrolery, aparatura RC czy akumulatory. Ta wiedza pozwoli Ci tworzyć roboty, sterować pojazdami Cbox oraz rozwiązywać wiele codziennych problemów z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi.

Podstawy lutowania

nauczą Cię praktycznych umiejętności, dzięki którym lutowanie przewodów, drutów czy plecionek nie będzie dla Ciebie żadnym problemem! Poradnik pokaże Ci również różne rodzaje lutownic oraz pomocniczego sprzętu.

Podstawy druku 3D

zabiorą Cię w fascynującą przygodę po innowacyjnej technologii, która jest przyszłością naszą i naszych dzieci! Zyskasz wiedzę w zakresie: technologii druku 3D, budowy drukarki, materiałów do druku czy rekomendowanych ustawień drukarki. Dzięki podręcznikowi dowiesz się nawet, co ma wspólnego druk 3D z dekorowaniem tortu

Instrukcja użytkownika

pokaże Ci najważniejsze parametry składanego modelu, podstawowe funkcjonalności, a także listę załączników edukacyjnych.

Instrukcja składania

jest tak prosta i przejrzysta, że poradzi sobą z nią nawet dziecko – oczywiście w towarzystwie osoby dorosłej. Graficzne przedstawienie wszystkich etapów montażu sprawi, że budowa modelu Cbox będzie dla Ciebie wartościową i odprężającą zabawą!

Lista części i materiałów

pokazuje, ile i jakich elementów konstrukcyjnych potrzebujesz, aby złożyć wybrany model robota lub pojazdu. To również świetny sposób, aby zweryfikować, czy na pewno masz wszystkie niezbędne elementy.

Treści edukacyjne Cbox dają wiedzę na całe życie,

która przyda się nie tylko Tobie, ale również Twoim dzieciom i osobom, które zaprosisz do wspólnej zabawy. Wszystko, co dajemy Ci w Cbox, pochodzi od inżynierów i ludzi z pasją. Być może dzięki naszym materiałom, modelom i elementom, Ty odkryjesz swoją?

Modele bazowe

6 modeli bazowych do wydruku na drukarce 3D

Tablica do nauki mechaniki i robotyki
Ramię robotyczne
Pojazd wyścigowy
dostępny wkrótce
Koparkadostępny wkrótce
Drondostępny wkrótce
Łazikdostępny wkrótce

Treści edukacyjne oraz materiały multimedialne w wersji elektronicznej

  • Autorskie podręczniki do nauki druku 3D, elektryki i elektroniki, a także lutowania
  • Instrukcja montażu oraz lista materiałowa modelu bazowego do samodzielnego złożenia
  • Karty informacyjne zawierające opis, funkcję oraz zastosowanie poszczególnych elementów konstrukcyjnych

Elementy konstrukcyjne

12 grup elementów konstrukcyjnych do wydruku na drukarce 3D

Płytki
Belki
Dystanse
Kształtowniki
Piny

Śruby i nakrętki
Adaptery: serw, wałów
Koła zębate walcowe
Listwy zębate
Wały
Pierścienie wałów
Obudowy:
serw, sensorów, aparatury RC, reflektorów

Treści edukacyjne oraz materiały multimedialne w wersji elektronicznej

Karty konstrukcyjne zawierające opis, funkcje oraz zastosowanie poszczególnych elementów konstrukcyjnych

Razem możemy dać im lepszą przyszłość i fantastyczne wspomnienia!